Gary Kelly Cancer Support Centre Virtual Run

Friday, 01 May 2020

Details
Results
Results Question/Comment? Click here to contact us.
PlaceNameGross TimeCatClub
1 Caroline CONROY 00:01:05FCilles AC
2 Shane CARROLL 00:39:43M
3 Bryan BARRY 00:41:18MBalbriggan & District A.C.
4 Gary MASON 00:42:21MDLPR
5 Thomas MORAN 00:45:35MSt Margaret’s CSC
6 Barry REID 00:46:32M
7 Liam HEALY 00:46:56MDunleer AC
8 Gary RELIHAN 00:47:23MMallow Ac
9 Donal HARRINGTON 00:47:29MCilles AC
10 Brendan COYLE 00:47:43M
11 Shay CLARKE 00:48:56MCilles AC
12 Denise ASHE 00:49:48F
13 Lukasz KAZMIERSKI 00:50:00MTri Lakes
14 Michele MCCULLOUGH 00:50:21F
15 Brian MURPHY 00:50:40MDrogheda Brass Band
16 David PURDOM 00:50:46M
17 Orlaith NUGENT 00:50:54FBodyfix / Newtown Blues
18 Deirdre CRAVEN 00:51:27F
19 Cora MCCOURT 00:51:30F
20 Brian DUFF 00:52:12MArdee & District AC
21 Aoife Gargan GARGAN 00:52:30F
22 Adam KINSELLA 00:52:37M
23 Declan KENNEDY 00:52:56M
24 Lorraine YOUNG 00:53:31FTogher Runners
25 Aine KIRWAN 00:54:59FDDAC
26 Sarah DOONEY 00:55:00FGlenmore
27 Roisin MC GEOUGH 00:55:21FDrogheda &District
28 Edel BOWHAN 00:56:00F
29 Agnieszka PRYCINSKA 00:56:04FPolish Runners Club Ireland
29 Petrina MITCHELL 00:56:04FTri Lakes
31 Fiona MULLAN 00:56:10F
32 Irene MURPHY 00:56:15F
32 Alan FLOYD 00:56:15MDrogheda and District AC
34 Olivia CRANNY BENNETT 00:56:30FCilles ac
35 Julie BOARDMAN 00:56:36FDrogheda and District AC
36 Donal SHEAHAN 00:56:39M
37 Brian BYRNE 00:57:51M
38 Susan DURNIN 00:58:14Fduleek
39 Ronan FOLEY 00:58:34M
40 Lorraine CAMPBELL 00:58:36F
41 Jonathan GILES 00:58:37M
42 Mona SCHINKE 00:58:47F
43 Richard DOBBYN 00:59:20M
44 Hanna COOPER 00:59:30FCilles AC
45 Pauline KELLETT 00:59:52FReaghstown chasers
46 Stephen OCONNOR 01:01:07MGlenmore AC
47 David GAYNOR 01:01:08M
48 Ged KENNY 01:01:12M
49 Liam GRAFTON 01:01:53M
50 Barry SULLIVAN 01:02:05M
51 Kevin ROCK 01:02:13M
52 Melanie HEARNS 01:02:29FRaheny shamrock A.C
53 Evania HOLIAN 01:03:11F
54 Claire GAFFNEY-PURTILL 01:03:35FCilles AC
54 Clare MOORE 01:03:35FCilles Athletics
56 Gerard MAHER 01:03:45MDrogheda and District
57 Petrina REILLY 01:03:58F
58 Ann LEONARD 01:04:00FBodyfix
58 Pamela FOX 01:04:00FBodyfix
60 Ashley DARVELL 01:04:16FDrogheda and District A/C
61 Bobby FANNING 01:05:13M
62 Carmel BYRNE 01:05:24F
63 Melissa O'CONNELL 01:06:04FDuleek Ac
64 Gráinne Ward WARD 01:08:07FCilles AC
65 Thelma TUOHY 01:09:57FSt Magaret’s csc
66 Eimear BERMINGHAM 01:11:17FCILLES AC
67 Ida FITZPATRICK 01:13:23F
68 Elaine MATTHEWS 01:15:42F
69 Dolores NEWMAN 01:28:35F
70 Olivia ROCK 01:30:00FBodyfix
71 Rosie HOWELL 01:31:00FWalshestown Warriors
72 Brendan PR BAXTER 01:32:20M
73 Allison HARMON 01:33:34F
74 Patricia MURPHY 01:37:25FGarristown Flyers
75 Hugh DOWNEY 01:39:44MSt nicholas
76 Danielle GREECHAN 01:47:00F
77 Gavin DUNNE 01:50:00M
78 Anthony NELIS 01:56:55Mgarry kelly
79 Peter CORRIGAN 02:12:45M
80 Karen CUNNINGHAM 02:16:00F
81 Michelle CUNNINGHAM 02:17:06F
82 Antoinette ROURKE 02:48:19F
83 Karen HENNESSY 09:53:07FTogher Runners
84 Stephen MARTIN 03:41:00M
85 Linda FINNEGAN 08:15:50FBodyfix